Перший заступник селищного голови Богдан Стахів сьогодні провів щотижневу нараду з старостами сіл Куликівської територіальної громади.

У ході проведення наради було обговорено ряд питань, що накопичилися у процесі роботи старост та запропоновано шляхи їх вирішення.

Богдан Стахів доручив  провести роз’язнювальну роботу із місцевими жителями та підприємцями щодо благоустрою та утримання своїх територій в належному стані.

Важливим питанням, яке було обговорено на нараді є грейдерування доріг. З метою утриманням в належному стані автомобільних доріг у громаді, які не мають твердого покриття, Куликівською селищною радою вирішено провести їх грейдерування з частковим підсипанням. Попередньо старостами було подано перелік доріг, які потребують проведення таких робіт.