Шановні жителі Куликівської територіальної громади, вітаємо вас Зі святом входу Господнього в Єрусалим!

Сьогодні Вербна неділя, лише тиждень залишився до чуда - Воскресіння Ісуса Христа! І цей тиждень ми повинні провести в суворому посту, смиренні й вірі в краще. Нехай Господь посилає благословення на ваші будинки. Нехай верба обдарує міцним здоров’ям та щирою любов’ю. Нехай всі тривоги і негоди підуть та закриють двері. Бажаємо чистих і щирих відносин з оточуючими, легкості на душі, тепла в серці, щастя в домі й краси навколо. Нехай, разом з пахучою вербою, в серцях розпуститься доброта і любов до всього живого. Миру, благополуччя, достатку та родинного щастя.