У 35-ті роковини Чорнобильської техногенно-екоглогічної катастрофи селищний голова Лілія Бова привітала ра прийдешніми святами ліквідаторів катастрофи, які проживають на території Куликівської громади

  • 558

У 35-ті роковини Чорнобильської техногенно-екоглогічної катастрофи селищний голова Лілія Бова привітала ра прийдешніми святами ліквідаторів катастрофи, які проживають на території Куликівської громади.

Чорних дат в історії людства є доволі багато. Однією з таких стало 26 квітня 1986 року коли пролунав вибух на Чорнобильській АЕС. Вже 35 років нас відділяє від тієї страшної ночі, коли під звуки сирен, молоді хлопці кинулися у бій із радіацією.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Нинішні та прийдешні покоління з вдячністю згадають і згадуватиму тих хто зберіг життя на землі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису