Відділ соціального захисту населення Куликівської селищної ради інформує батьків  про те, що  проводиться набір дітей у  соціальну зміну з 8 травня 2021 року в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек»

Міжнародний дитячий центр «Артек» – це унікальний простір для досліджень, відкриттів і саморозвитку під керівництвом найкращих педагогів, відібраних за умовами національного конкурсу. Це яскраві фарби світу, можливість бути в центрі історичних, мистецьких, спортивних подій національного та міжнародного масштабу. Це неповторна територія свободи і дружби. Заповідне місце, де людина та природа зливаються в одне ціле.

Зміна присвячена формуванню гуманістичного і толерантного ставлення до дітей та дорослих з особливими потребами, актуалізації знань підлітків щодо Конвенції про права людей з інвалідністю.

Головні події:

освітні заняття-флешмоби «Це важливо»;

практикуми з толерантності «Всі ми різні – всі ми особливі»;

game-based learning (навчання на основі гри) «Вчимося розуміти та поважати інших»;

Марафон талантів «Артек – місто рівних можливостей»;

тиждень Європи в Артеку, який буде присвячено європейській інтеграції України, розширення знань про ЄС;

Вікторина «Ти + Я = Україна»;

Диво-містечко «Арт-Артек».

За більш детальною інформацією звертайтеся  за адресою с. В.Дорошів, вул.Львівська,116,  або за телефоном 0325231497, 0686654837.