З нагоди святкування Дня Матері

З нагоди святкування Дня Матері селищний голова Лілія Бова разом з першим заступником селищного голови Богданом Стахівим та начальником відділення військового обліку і бронювання Жовківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – капітаном Михайлом Якубляком  зустрілася з сімєю загиблого учасника АТО, мамою та бабусею – Олега Кубри. Щоб подякувати за виховання справжнього патріота своєї Батьківщини.

Ми шануємо подвиг тих, хто вирушив на Донбас захищати незалежність і цілісність нашої країни, схиляємо голови перед матерями, які втратили найцінніше – своїх синів. Пам’ятати їх подвиг – це обов’язок кожного українця. Бо саме нашим героям ми завдячуємо мирним життям в українських містах та селах, а їх матерям за таких мужніх та відважних синів.