Середа розпочалася із щотижневої наради з старостами сіл Куликівської територіальної громади. Перший заступник селищного голови Богдан Стахів розпочав нараду з підведення підсумків за минулий тиждень та поставлено  завдання на цей.

Попереду багато роботи, першочергово було обговорено грейдерування доріг комунального значення, щоб зрозуміти чітко які дороги потребують грейдерування та підсипання. Роботи з грейдерування вже ведуться, частину доріг зроблено, а іншу планують закінчити протягом травня місяця.

Питання благоустрою підійматися на кожній нараді, ця була також не виключенням. Сьогодні стоїть першочергово відновлення дитячих майданчиків та обкошування пам’ятних знаків на території громади.