Виїзний прийом громадян в с. Могиляни Куликівської територіальної громади

Сьогодні, 13.05.2021 року заступником селищного голови Миколи Кожушка, за участі старости сіл Артасів та Могиляни Наталія Нос, було здійснено виїзний прийом громадян в с. Могиляни Куликівської територіальної громади.

На прийом прийшло ряд жителів с. Могиляни з питаннями і проблемами, які їх першочергово турбують та потребують вирішення. Це були питання:

- встановлення дитячого майданчика в с. Могиляни, звернулась з пропозицією жителька села Русановська Надія;

- питання додаткового заїзду в с. Могиляни маршрутки Львів-Зіболки, звернулась громадянка Романів Софія;

- питання виділення жителям села земельних ділянок під садівництво, звернулись по цьому питанню Гук Володимир та Беновський Михайло;

- питання щодо виготовлення документів на пай своєї матері, звернулась жителька Швець Євгенія;

- питання виділення земельної ділянки під садівництво для свого сина, звернулась жителька села Шкоропад Галина.

Для вирішення даних питань буде направлено відповідні звернення та пропозиції, за наслідками яких буде повідомлено мешканців с. Могиляни.