П’ятниця видалася доволі продуктивною через те, що сьогодні відбулися засідання комісій

П’ятниця видалася доволі продуктивною через те, що сьогодні відбулися засідання комісії з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту, туризму та соціального захисту населення і комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, регуляторної політики, дотримання прав людини.

На порядок денний комісій було винесено ряд питань  важливих для життєдіяльності Куликівської територіальної громади. Під час засідання члени комісій дали рекомендації стосовно проєктів програм у галузі медицини, освіти, соціального захисту населення та про внесення змін до бюджету  Куликівської територіальної громади на 2021 рік.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення, щодо внесення їх на розгляд сесії селищної ради з деякими уточненнями та доповненнями.