Грейдерування автомобільних доріг комунального значення Куликівської територіальної громади

Як і планувалося, протягом минулого тижня було прогрейдеровано та підсипано практично всіх автомобільні дороги комунального значення Куликівської територіальної громади, з метою їх утримання в належному стані. Зокрема це автомобільні дороги у таких населених пунктах як:

• с. Смереків і с. Перемивки, для підсипання даної дороги було використано близько 40 куб. щебеню;
  • с. Артасів і с. Могиляни – 40 куб. щебеню;
  • с. Звертів – 40 куб. щебеню;
  • с. Сулимів – 40 куб. щебеню;
  • с. Віднів – 40 куб. щебеню;
  • с. Гребінці – 40 куб. щебеню;
  • с. Нове Село – 24 куб. щебеню;
  • с. Стронятин – 40 куб. щебеню;
  • с. Мервичі і с. Візенберг – 36 куб. щебеню;
  • с. Великий Дорошів і Малий Дорошів – 40 куб. щебеню.

У таких населених пунктах, як Кошелів та Костеїв відбувалося тільки грейдерування. В подальшому планується повторно прогрейдерувати усі ці автомобільні дороги.