Позачергове засідання 10-ї сесії VIII демократичного скликання Куликівської селищної ради

У понеділок, 17.05.221 року відбулося позачергове засідання 10-ї сесії VIII демократичного скликання Куликівської селищної ради. На порядок денний було винесено ряд нагальних питань, зокрема про внесення змін до бюджету  Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік. Нагальність винесення даного питання на порядок денний зумовлена тим, що на конкурсі місцевих ініціатив чотири проєкти Куликівської територіальної громади пройшли відбір і потребуватимуть співфінансування з бюджету ради.

Також було винесено інші важливі для життєдіяльності громади питань, які попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій. За підсумками проведеного позачергового засідання прийнято відповідні рішення, які в подальшому будуть оприлюднені на офіційному вебсайті.