День вишиванки!

День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу. Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Це наш національний оберіг!

Бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.