Фахівці Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості провели інформаційно – роз’яснювальну роботу

#Жовківська_районна_філія_ЛОЦЗ

#Послуги_ДСЗ

#ДП Укрспирт Рава-Руське МПД

Вивільнення – це не кінець, а початок нового етапу

Сьогодні, фахівці Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості провели інформаційно – роз’яснювальну роботу, а саме семінар для вивільнюваних працівників ДП «Укрспирт» Рава-Руське МПД. Захід відбувся за участі керівника філії - Кришталика Миколи Дмитровича, заступника Директора – Каштан Галини Дмитрівни та заступника начальника  відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу - Ягельницької Оксани Богданівни. Особливу увагу було звернено на послуги державної служби зайнятості, зокрема, фахівці філії розповіли про можливість проходження спеціального діагностичного тестування та про можливість проходження професійного навчання. Учасники заходу одержали інформацію щодо законодавчого регулювання скорочення штату працівників та переліку актуальних, зареєстрованих та перспективних вакансій центру зайнятості. Фахівці філії радо надали вичерпні відповіді на усі запитання аудиторії. Кожна зміна у житті – це початок нового успішного етапу, який відкриває можливість професійної перекваліфікації та самоосвіти.