Канікули у школі  повинні бути цікавими  та перш за все корисними

  • 419

Канікули у школі  повинні бути цікавими  та перш за все корисними.

З метою того, щоб зацікавити школярів  приходити у школу під час літніх канікул, сьогодні за сприяння Управління молоді та спорту Львівської ОДА було проведено для учнів Куликівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів та працівників Куликівської міської поліклініки базовий курс  «Перша медична допомога», який проводив інструктор Олександр БУШТИН - ТМ/ГО "Курси першої домедичної допомоги "САВ".

Важливо, щоб кожен школяр і не тільки школяр знав, як потрібно поводитися у таких ситуація коли хтось поруч потребує невідкладної першої медичної допомоги .

 Ціль - навчити присутніх, рятувати та стабілізувати життя до приїзду швидкої допомоги. Адже швидка навіть у цивілізованих країнах світу не може вчасно приїхати на такі невідкладні стани як: масивна кровотеча, зупинка дихання, зупинка серцебиття, удавлення, судоми.

 Основа курсу була отримати практичні та теоретичні навики надання медичної допомоги та у ході проведення учні мали змогу задати найбільш актуальні питання. Всі відпрацювання проводилися на манекенах (всіх вікових груп), навчального дефібрилятора, що дозволило закріпити знання отриманні під час курсу.