Вітаємо вас з Вознесінням Господнім!

Шановні жителі Куликівської територіальної громади!

Вітаємо вас з Вознесінням Господнім! Ця подія — вознесіння Христа на небо, — показує нам, як людина у відповідності зі своєю природою і сутністю долає смерть і знаходить безсмертя душі. Земля — наш тимчасовий притулок, а Небо — вічний дім, де панує істина, добро і краса

У це велике свято бажаємо віри, незгасимої надії в краще і чистої духовності. Нехай приклад Ісуса висвітлює ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов'ю. Прагніть бути краще, чого б це не коштувало! У день Вознесіння Господнього від щирого серця бажаємо щиро покаятися у всіх скоєних злочинах і гріхах, почати світлий і добрий шлях до блага і щастя душі, укрити своєю любов'ю близьких і рідних людей, щодня здійснювати великий подвиг, ніколи не втратити віри в Господа і надії на краще.