День Фермера

Напередодні Дня фермера, у приміщенні Народного дому смт. Куликів відбувся святковий концерт у якому взяли участь талановиті та творчі колективи Куликівської територіальної громади. Селищний голова Лілія Бова та перший заступник селищного голови Богдан Стахів нагородили грамотами фермерів за багаторічну сумлінну невтомну працю, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу громади.

Куликівщина славна працею своїх трударів. В усі часи сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця. Фермерство – це особливий стиль і сенс життя Вас та Ваших родин, який потребує величезної самовіддачі, терпіння, відповідальності та колосальної працьовитості.

Бажаємо фермерам Куликівської територіальної громади міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України.