День Медика

  • 469

Червень багатий на державні і професійні свята. Одне з них – День медичного працівника України. Сьогодні на передодні такого свята у Народному домі смт. Куликів відбувся святковий концерт.

Хвилиною мовчання розпочалися урочистості із вшанування пам’яті Галини Дуткевич, лікаря сімейної медицини,  яка померла внаслідок коронавірусу COVID-19 та загиблого в зоні проведення бойових дій (ООС) - Галухи Романа Андрійовича.

Селищний голова Лілія Бова та заступник селищного голови Микола Кожушко нагородили грамотами медичних працівників Куликівської МП за добросовісне і сумлінне відношення до своїх обов’язків.

День медичного працівника – це професійне свято всіх трудівників галузі охорони здоров'я в Україні. Значення медиків важко переоцінити, адже їхня праця націлена на підтримку доброго здоров'я задовго до моменту народження людини і протягом усього її життя.

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису