Засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, регламенту, депутатської діяльності, етики законності, регуляторної політики, дотримання прав людини

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, регламенту, депутатської діяльності, етики законності, регуляторної політики, дотримання прав людини.

На початку засідання члени постійної комісії обговорили й опрацювали всі питання порядку денного. Зокрема про встановлення місцевих місцевих податків та зборів на території Куликівської селищної ради.

Члени комісії прийшли до згоди з усіх питань та прийняли рішення, щодо внесення їх на розгляд сесії селищної ради з деякими уточненнями та доповненнями.