У селі Ставчани Львівської обл. відбулися форум та урочисті заходи напередодні Дня фермера «Роль науки в розвитку фермерства».

Програма святкування поєднала теоретичну частину, де фермерам розповіли  про фінансові інструменти, які працюють і, що дуже важливо, значно розширились цього року. Практична частина святкування надала змогу фермерам ознайомитись із впровадженням сучасних технологій щодо вирощування сільськогосподарських культур.

Фермери Куликівської територіальної громади також брали участь у форумі.

Одного з трударів громади, а саме Ярослава Лелека було відзначено подякою Львівської обласної ради. Пишаємося нашими фермерами  та бажаємо їм рясних нив!