Сьогодні відбулося засідання робочої групи  з питань легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення Куликівської селищної ради.

З цією метою проводиться робота спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці.

На засідання було запрошено керівників  підприємств, у яких загальна сума нарахованої заробітної плати у січні – березні 2021 року, які працювали повний місяць, менше мінімальної, тобто 6000,0 грн .

За результатами проведеної зустрічі робоча група вирішила проводити активну  інформаційно-роз’яснювальну  роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Спільними  зусиллями сприяти у забезпеченні присутності суб’єктів господарювання на робочих групах для проведення співбесід щодо питань легалізації виплати заробітної плати.