Щиро вітаємо вас із визначним святом – Днем Конституції України

Шановні жителі Куликівської територіальної громади

Щиро вітаємо вас із визначним святом – Днем Конституції України. У цей день, 1996 року, Верховна Рада України прийняла Основний Закон  — Конституцію, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави.

Сьогодні, у складний час для України, від кожного з нас залежить подальший шлях нашої держави до демократичних трансформацій, формування національної свідомості та патріотизму.

Бажаємо, щоб це свято об’єднало нас усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт Куликівської територіальної громади та усієї України, гідне життя громадян.

Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.