Сьогодні відбулося друге пленарне засідання 13-ї чергової сесії VIII демократичного скликання Куликівської селищної ради

Оскільки на порядок денний 13-ї чергової сесії VIII демократичного скликання Куликівської селищної ради було винесено багато важливих питань  у п’ятницю 25.06.2021 року на першому пленарному засіданні розглянули частину питань.

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання, попри те, що було винесено багато питань  засідання сесії пройшло злагоджено та оперативно.

В ході розгляду питань порядку денного, депутати селищної ради підтримали своїм голосуванням проєкти рішень зі змінами і доповненнями.

Важливими серед прийнятих є рішення «Про внесення змін до бюджету  Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік» та «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Куликівської селищної ради».

Ухвалено також низку рішень з майнових та земельних питань,

які надалі будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Куликівської територіальної громади.