Сьогодні у Куликівській селищній раді Львівського району Львівської області відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ  та НС.

Першочергове питання, яке було винесено на порядок денний заходів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації з керованих інфекцій на території Куликівської селищної ради. За результатами розгляду питання комісія вирішила продовжити реалізацію завдань, передбачених планом заходів щодо реалізації Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2022 року.

Також було розглянуто звернення жителів громади, що надійшли на розгляд комісії.