Оскільки розпочато підготовку до нового навчального року, сьогодні першим заступником селищного голови Богданом Стахівим було проведено робочу нараду з працівниками відділу освіти .

Метою такої зустрічі перш за все було обговорити питання проведеного звітування  директорів ЗЗСО, які функціонують на території Куликівської селищної ради.

Важливий момент, що обговорювався є також благоустрій ЗЗСО, а саме проведення ремонтних робіт  у всіх приміщеннях шкіл та розгляд штатних розписів  шкіл і садочків (у розрізі техпрацівників).

По завершенню наради начальнику відділу освіти Михайлу Ковалю було надано ряд доручень  та поставлено чіткі завдання, які потрібно вирішити до початку нового навчального року.