Першим заступником селищного голови Богданом Стахівим проведено виїзний прийом громадян у селі Віднів

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, першим заступником селищного голови Богданом Стахівим 8 липня проведено виїзний прийом громадян у селі Віднів.

Основна кількість порушених у зверненнях питань стосувалась стану комунальних доріг та необхідності знесення аварійних дерев.

Також, мешканці села звернулись із проханням щодо вирішення питання з облаштування місця дозвілля дітей і молоді, ремонту сходів при вході у сільську бібліотеку та організації проведення святкування Дня села.

Жителям села Віднів надано вичерпні відповіді на порушені питання.

За підсумками проведено виїзного прийому дано доручення керівникам структурних підрозділів селищної ради.