Понеділки, які розпочинаються з чудових новин та подяки

Чудові новини це – наш проект «Придбання лабораторного обладнання для Куликівської міської поліклініки КНП «Жовківська лікарня» пройшов конкурсний відбір, що проводила Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

Придбання сучасного обладнання для поліклініки дасть можливість вирішити одну із найважливіших проблем – підвищити доступність та якість медичного обслуговування населення.

Бюджет проекту 346,8 тис. грн., з них кошти гранту 199,0 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 147,8 тис. грн. та 50,0 тис. грн. кошти партнера – ФГ «Лелик».

Звичайно, це ніби невеликі кошти, але це було б додаткове навантаження на місцевий бюджет, щоб закупити все потрібне для охорони здоров’я, не обділивши інші, не менш важливі, галузі.

Тому, ми дуже хотіли і старались перемогти в даному конкурсі.

І зараз щиро:

Дякуємо Галина Литвин за те, що надали можливість взяти участь у конкурсах.

Дякуємо Ірина Гримак та депутатському корпусу обласної ради, що підтримали цей конкурс коштами з обласного бюджету.

Дякуємо нашим медикам, що наполягли на придбанні аналізаторів.

Дякуємо ФГ «Лелик», яке виступило партнером і погодилось надати співфінансування даного проекту.

Дякуємо всім суб’єктам підприємницької діяльності, які платять податки і наповнюють наш бюджет.

Дякуємо команді – Дунець Любов, Марія Ясніцька та Тетяна Бурка – за участь у розробці проекту.

Особливо дякуємо ГРОМАДІ – ви стимулюєте, підштовхуєте, вимагаєте!

Так і повинно бути, кожен повинен приносити користь там, де живе і працює.