Підходять до завершення роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на ділянці між населеними пунктами с. Віднів та с. Сулимів автомобільної дороги С140603 Жовква-Мокротин-Сулимів.

Вже завтра з центру громади можна буде проїхати сучасною автомобільною дорогою з хорошим асфальтобетонним покриттям, що суттєво скоротить час добирання для мешканців населених пунктів через, які проходить дана дорога.

Роботи виконуються за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

В межах ремонту на цій ділянці влаштовано нове асфальтобетонне покриття протяжністю 1,6 км.

Нагадуємо, що в цьому році вже відремонтовано ділянку протяжністю 2,4 км в межах с. Гребінці та с. Віднів цієї дороги, отже загальна протяжність відремонтованої дороги складає 4 км.

Куликівська селищна рада, в особі селищного голови Лілія Бова, висловлоє щиру подяку голові Львівської ОДА Максим Козицький за сприяння в ремонті даної дороги.