Навчання з питань організації системи соціального захисту в громадах на базі Монастирського психоневрологічного інтернату

З метою надання якісних та кваліфікованих соціальних послуг для жителів Куликівської територіальної громади працівниками відділу соціального захисту населення та КЗ «Центру надання соціальних послуг» було взято участь у проведеному навчанні з питань організації системи соціального захисту в громадах на базі Монастирського психоневрологічного інтернату.

Таку зустріч було організовано Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА, під час якої представники громади мали можливість отримати вичерпні відповіді на найбільш актуальні питання, щоб надалі надання базових соціальних послуг було ще кваліфікованішим. Постійна праця завжди дає позитивний результат.