Активна громада – успішна громада!

Активна громада – успішна громада!

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань , з якими вони звертаються до органів місцевого самоврядування, відповідно до графіка , сьогодні було здійснено виїзний прийом громадян головою Куликівської селищної ради Лілією Бовою у с. Стронятин, на який прийшло багато активних  місцевих жителів , яким не байдуже майбутнє їх та їхніх дітей .

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались найчастіше ремонту  доріг, благоустрою територій, а саме обкошування автомобільних доріг між населеними пунктами.  Також жителі наголосили на розвитку їхніх дітей, щоб облаштувати у народному дому с. Стронятин розвиваючі гуртки та діти активно і цікаво проводили своє дозвілля .

Найбільш болючим питанням є перепади електроенергії та нагальна потреба у заміні електричних мереж.

В ході виїзного прийому керівництвом селищної ради було надано вичерпні відповіді на більшість питань . По іншим - дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів. Виконання доручень взято на особистий контроль.