Попереду новий навчальний рік

Попереду новий навчальний рік.

З метою контролю готовності навчальних закладів до навчального процесу, сьогодні було проведено нараду  з працівниками Відділу освіти Куликівської селищної ради.

Першочергово об говорилося питання про організацію роботи закладів загальної середньої освіти у новому навчальному році, готовність до опалювального сезону та нагальні потреби для освітян.

Керівництвом відділу освіти попередньо буде здійснено об’їзд  усіх навчальних закладів територіальної громади та перевірено на якому етапі знаходяться ремонтні роботи та чи належним чином йде підготовка до навчання.

По завершенню наради селищний голова Лілія Бова надала ряд доручень і рекомендацій начальнику Відділу освіти Михайлу Ковалю та взяла на особистий контроль їх виконання.