Напередодні 30-Ї річниці Незалежності України  відбувся масштабний фестиваль у Львівському районі - BulavaFest! Такий грандіозний захід у Львівському районі вперше.

Наша громада, з рук народного депутата України Ростислава Тістика, отримала сертифікат на суму 1 млн. 200 тис. грн. від Асоціації міст України на обладнання для кабінетів сучасними електронними ресурсами в рамках проєкту “Подолання цифрової трансформації”.

Куликівська територіальна громада з гордістю взяла участь у козацьких забавах та проявила свою силу і мужність, а саме у таких як метання булави, перетягування линви, стрибки у мішках.

Також ватро відміти наших господинь, які перед ставили громаду, як гостинну та щедру. Усі бажаючі мали можливість відвідати куріть і спробувати національні частування.

Дякуємо Львівська районна державна адміністрація започаткування фестивалю та усім причетним до організації такого чудового святаорганізаторам за таке чудове свято