Щиро вітаємо Вас дорогі наші жителі Куликівської територіальної громади із 30-річчя Незалежності України!

У серцях народу України  серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий  лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Нехай потужне джерело Вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча  будівнича енергія  будуть прикладом служіння Україні , примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

А свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба  принесе у Ваш дім щастя і добро , порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Міцного  здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Хай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна .

Зі святом Вас! З Днем Незалежності!