Сум… Біль стискала й досі стискає серце . Чому ? За що ?

Мешканці Куликівської територіальної громади вшанували воїна Дмитра Гудзика, якого вважали зниклим безвісти.

Військовослужбовець був мобілізований на фронт у серпні 2014 року та проходив службу у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді. У січні 2015 він загинув під час виконання бойових завдань поблизу донецького аеропорту. Кілька років Дмитра Гудзика вважали зниклим безвісти, його останки були поховані під реєстраційним номером 4760 на Краснопільському кладовищі у місті Дніпро.

У січні 2015 року, під час виконання бойового завдання в Донецькому аеропорту машина у якій перебував Дмитро, потрапила під обстріл та згоріла. Снаряд влучив у автомобіль на злітній смузі аеропорту. Разом із Дмитром загинули ще четверо його побратимів. Після проведення ДНК експертиз тіла Дмитра Гудзика та ще двох військовослужбовців вдалося ідентифікувати. Тепер воїна привезли на Львівщину, щоб перепоховати на кладовищі у селі Ванів Червоноградського району, де проживає його родина.

Вічна слава й уклін Герою, який загинув захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України!