До 80-ти річчя від дня народження видатного актора театру і кіно Богдана Сильвестровича Ступки на теренах малої батьківщини, в смт. Куликів, вшанували пам’ять великого митця

  • 357

До 80-ти річчя від дня народження видатного актора театру і кіно Богдана Сильвестровича Ступки на теренах малої батьківщини, в смт. Куликів, вшанували память великого митця.

Біля пам’ятника-погруддя Героя України Богдана Ступки сьогодні відбулося віче, презентація фотовиставки «Не заради  людей, а заради мистецтва!», екскурсії музеєм, концертна програма від творчих колективів Куликівської територіальної громади та музичного гурту-кабаре «Кварта Львівська».

Богдана Сильвестровича ще за життя називали «актором №1», його обожнювала публіка не лише нашої країни, а й за кордоном. Понад півстоліття ім’я Б.С. Ступки було знаковим для української національної культури. Створив понад 100 ролей у кіно та понад 100 — на театральній сцені, розкривши свій яскравий та багатогранний артистичний талант.

Більшість ролей, що зіграв актор у театрі та кіно, увійшли до літопису сценічного та кіномистецтва України. Створив понад 100 ролей у кіно та понад 100 — на театральній сцені, розкривши свій яскравий та багатогранний артистичний талант.

Дякуємо усім хто долучився до організації такого чудового заходу та усім хто завітав до Куликівської громади.