У межах відзначення 30-річчя Незалежності України відбувається надзвичайно багато яскравих  заходів по всій країні і на території Куликівської територіальної громади також

  • 448

У межах відзначення 30-річчя Незалежності України відбувається надзвичайно багато яскравих  заходів по всій країні і на території Куликівської територіальної громади також.

Адже 30 років Незалежності – це справді знакова подія, яку неможливо вмістити у вузькі межі формальних святкувань. Тому що Україна – молода країна з багатовіковою історією.

За ці роки Незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо!

Сьогодні до 30-ти річчя Незалежності України у с. Візенберг та с. Могиляни відбулися яскраві концерти кожен з яких був по свому особливим. Талановитість місцевих жителів захоплює, атмосфера  яка присутня там заворожує. Приємно, що у нашій громаді стільки талановитих дітей, адже діти  це наше яскраве майбутнє, їх очі горять та переповнює дух патріотизму.

 Кожен хто долучився до організації цього свята та вклав частинку свого серця дякуємо Вам.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису