Щоб кожен структурний підрозділ Куликівської селищної ради мав чіткий план роботи  на поточний тиждень  ранок розпочинається з апаратної наради із керівниками структурних підрозділів

  • 434

Щоб кожен структурний підрозділ Куликівської селищної ради мав чіткий план роботи  на поточний тиждень  ранок розпочинається з апаратної наради із керівниками структурних підрозділів.

 Начальник відділу освіти Михайло Коваль доповів, що у школах  йде активна підготовка до першого вересня та відбудуться урочисті лінійки . Селищний голова Лілія Бова наголосила на тому, щоб усі заходи проходили із дотриманням карантинних обмежень. Також відділ освіти отримав нові підручники  для учнів четвертих та восьмих класів, які в подальшому будуть роздані школярам.

 Директор – головний лікар Куликівської міської поліклініки КНП «Жовківської ЦЛ» Надія Літун наголошує на вакцинації усіх жителів Куликівської територіальної громади проти Covid-19 , оскільки це єдиний вихід побороти пандемію.  Важливо також щоб працівники закладів освіти були про вакциновані, щоб навчальний рік був розпочатий вчасно і не було дистанційного навчання.

 Відділом економіки на минулому тижні було здійснено два виїзних  засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і робочої групи з питань проведення моніторингу реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та аналізу сплати акцизного податку. Під час якого було виявлено ряд порушень в результаті надано доручення керівникам усунути ці недоліки, оскільки буде повторно здійснено перевірку таких суб’єктів господарювання.

 По завершенню апаратної наради головою селищної ради було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів.