Служба_за_контрактом

#Жовківська_РФ_ЛОЦЗ

#Львівський_РТЦК_та_СП

#Служба_за_контрактом

Традиційно вважається, що питання вибору професії цікавить лише молодих людей, котрі роблять перші кроки на професійному терені. Проте, зважаючи на швидкоплинні зміни на сучасному ринку праці, часто клієнти служби зайнятості також постають перед питанням зміни професії. Фахівці Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості спільно з заступником начальника Львівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – начальником відділення рекрутенгу та комплектування, Н. Лособиком провели зустріч з шукачами роботи. Учасники заходу ознайомились з можливістю офіційного працевлаштування за умови служби за контрактом із збройними силами України. Отримали вичерпну інформацію щодо грошового забезпечення військовослужбовця, яке стартує від 10 тисяч гривень, одноразової грошової виплати від 18160 до 22700 (залежно від звання) у разі підписання першого контракту із ЗСУ, збереження основного робочого місця та середньомісячної заробітної плати на період контракту. Окрім того, представник Львівського РТЦК та СП наголосив на інформації щодо додаткового преміювання військовослужбовців, котрі перебувають у зоні ООС.