Напередодні Дня працівника цивільного захисту

Напередодні Дня працівника цивільного захисту працівників 17 державної пожежної рятувальної частини 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області було нагороджено грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, мужність, відвагу і готовність прийти на допомогу іншим.

Це свято об’єднує  людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню  та стихії.

Прийміть щиру подяку від усіх жителів Куликівської територіальної громади за вашу сміливість та готовність у будь-яку мить прийти на допомогу, за буденні подвиги – за врятовані життя, за постійну готовність захищати людей і території від надзвичайних ситуацій.

Бажаємо Вам ніколи не втомлюватися допомагати людям. Залишайтеся здоровими і міцними духом. Нехай ніколи Вас не полишають удача, вдячність людей і любов рідних.