Апаратна нарада

З метою розгляду і обговорення стану організаціі? та результатів роботи структурних підрозділів Куликівської селищної ради, визначення узгоджених діи? і прии?няття обґрунтованих управлінських рішень, спрямованих на виконання завдань, сьогодні проведено апаратну нараду.

Відповідно до порядку денного обговорено питання щодо:

•  вакцинації проти Covid-19, три школи Куликівської територіальної громади досягли 80%, тобто більшість працівників вакцинованих;
  •  опалювальний сезон та ціна газу для закладів освіти та всіх юридичних осіб;
  •  Відділ соціального захисту населення на минулому тижні розглянув 19 звернень громадян, щодо надання одноразової матеріальної допомоги, також було здійснено разом зі службою у справах дітей обстеження кризових сімей на території громади. Такі систематичні обстеження дають позитивний результат.

Також заслухано інформацію керівників структурних підрозділів щодо поточноі? роботи та планів  на поточний тиждень.

За результатами наради дано відповідні доручення.