21 вересня, християни відзначають одне із найважливіших свят церковного року – Різдво Пресвятої Богородиці. Це особлива нагода, щоби вчитися дякувати Богові за Його вірність, чудові дари та незбагненні дороги Його Провидіння, а також радіти, що через Богородицю ми є щасливі.

Всечесний отче Андрію, отче Григорію та парафіяни Храмів Різдва Пресвятої Богородиці сіл Віднів та Могиляни прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Храмового Празника. Нехай велич і чистота цього свята подарують Вам радість і щастя, а віра стане міцнішою. Бажаємо, щоб в житті завжди було місце для великих і маленьких чудес . З Різдвом Пресвятої Богородиці шановні жителі Куликівської територіальної громади.