На всій території України почав діяти жовтий рівень епідемічної небезпеки

На всій території України почав діяти жовтий рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 вересня.

Тому вчора відбулося позачергове засідання селищної комісії  з питань ТЕБ і НС. Першочергове і найважливіше питання, що потрібно було розглянути на порядку денному стосувалося встановлення «жовтого»рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Куликівської селищної ради. Важливо початкова школа та дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі, але у випадку спалаху у таких закладах захворюваності навчальний процес буде призупинений.

Ні в якому разі не буде зупинений навчальний процес, а старша школа, де педагоги на 80% не є вакциновані, буде переведена з очної форми навчання на онлайн.

Ми закликаємо кожного жителя Куликівської територіальної громади зробити свідомий вибір та вакцинуватись від COVID-19.