Книга – вчитель без плати та подяки

Книга – вчитель без плати та подяки. Кожну мить вона дарує нам одкровення мудрості!

Неабияке задоволення приносять нові книги, які надходять до бібліотеки. Це радість для всіх - як для бібліотекарів, так і для читачів. Адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство

Напередодні Всесвітнього дня бібліотек було  придбано 732 книги загальною вартістю 49, 954 тис грн. за кошти місцевого бюджету. Це нові твори сучасних українських письменників, україномовні переклади сучасних зарубіжних письменників та класиків, новинки галузевої літератури. Щойно книжечки пройдуть обробку у центральній бібліотеці та стануть повноправними мешканцями полиць бібліотек Куликівської територіальної громади.

Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б Ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги.