З нагоди відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек  у приміщенні Народного дому смт. Куликів відбувся святковий концерт, в якому взяли участь талановиті колективи Куликівської територіальної громади.

З привітальними словами та словами вдячності виступили селищний голова Лілія Бова, та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Ірина Цюпка.

За активну громадську позицію, відданість обраній справі, особистий вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи було нагороджено грамотами Куликівської селищної ради бібліотекарів бібліотечної-філії.

Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові  та їх матері Софії відзначається це свято. Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже саме через бібліотеки, на різних етапах життя, проходить все населення, бо без книги, нема знань, немає поступу вперед.