Будь-яку проблему здолає наполегливість!!

Підходить до завершення перший етап ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140675 Надичі-Малі Підліски.

Підрядником з виконання робіт виступило ПП «Рома», загальна вартість робіт становить 2,7 млн. грн.

Поки що це близько 900 метрів дорожнього покриття, на які було передбачено кошти з Державного дорожнього фонду та місцевого бюджету Куликівської територіальної громади. Надалі заплановано продовжувати роботи з ремонту решти автомобільної дороги у даному напрямку.

Було проведено роботи з влаштування основи з щебенево-піщаної суміші та поширення проїжджої частини, після чого влаштовано шар з асфальтобетонну.

Щоб забезпечити безпеку руху, після завершення будівельних робіт, підрядник влаштує горизонтальну розмітку та дорожні знаки.

Дякуємо Департамент дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна державна адміністрація за сприяння у вирішені даного питання!