Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх ближніх!!

Жовківський районний відділ ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що ситуація  по захворюваності на COVID-19 залишається складною.

За 2021 рік зареєстровано 5429 нових   випадків захворювання на території, що включає населенні пункти колишнього Жовківського району, з них дітей до 17 років – 45 осіб, вчителів та працівників освіти – 36 особи,  медичних працівників – 38 осіб. Померло з початку 2021 року 85 осіб.

З огляду на складну епідеміологічну ситуацію Жовківський В ДУ «Львівський ОЦ КПХ МОЗ» рекомендує :

1. Представникам релігійних організацій всіх конфесій дотримуватися санітарних та протиепідемічних вимог при проведенні Богослужінь.

2.  Богослужіння та інші релігійні заходи проводити  при заповненні не  більш як 50 відсотків місць та за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів. Організатор заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра.

3. Забезпечити провітрювання приміщень між кожним богослужінням.

4.  Не допускати скупчення людей при вході та виході з церкви.

5. Причащати виключно ложечками одноразового використання або такими, що пройшли належну дезінфекцію.

6. Проводити онлайн Богослужіння.

7. У разі виявлення випадку захворювання на коронавірус у служителя церкви, забезпечити самоізоляцію усіх контактних на 14 днів від моменту останнього контакту з хворою особою.

8. Роз’яснювати під час Служби небезпеку, що створює людина, яка виділяє вірус для оточуючих.

9. Забезпечити умови для антисептичної обробки рук.

10. Не допускати випадків перебування в приміщенні церкви осіб без масок.

Бережіть своє здоров’я та здоровя своїх ближніх!!