Спільними зусиллями можна досягнути вагомих результатів!!!!
Спільними зусиллями можна досягнути вагомих результатів!!!!
З приходом осені роботи з грейдерування є актуальними та необхідними. Тому спільними зусиллями разом з жителями Куликівської територіальної громади з метою утримання в належному стані проведено роботи із грейдерування та підсипання автомобільних доріг, які не мають твердого покриття. Зокрема такі роботи проводилися у таких населених пунктах, як Куликів, Костеїв та Сулимів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371957/6e186d6e523babc035bd1791408cb24e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371957/800f90227bb8680b750e1b8122c75e07.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371957/e32ff352b0e515290d2f6625ae023786.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371957/0e94fc6a69ac7c9bc83a729610f5f574.jpg)