Успішно розпочато реалізацію одного із проєктів Куликівської територіальної громади.

В той час як діти перебувають на канікулах, у школах кипить робота. Ще в одній школі буде замінено шатровий дах. А саме розпочато капітальний ремонт даху будівлі Смереківського ЗЗСО I-II ступенів по вул. Центральна, 20 в с. Смереків, яки включає покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.

Загальна вартість проекту складає – 932,056 тис. грн, з яких 300 тис. грн – кошти Державного фонду соціально-економічного розвитку та 632,056 тис. грн – кошти місцевого бюджету.

Тендер на виконання робіт виграла ТОВ «РОСАНА-АРХБУДКОМ», а саме передбачено:

•  демонтаж покриття даху, лат, пошкоджених крокв, дашків над зовнішніми та бічними сходами;
  •  влаштування конструкції даху (крокв, лат, контрлат) вогнезахист дерев’яних конструкцій, покриття даху метало профілем та підшивка карнизної частини даху;
  •  влаштування елементів системи зовнішнього водовідведення з даху;
  •  влаштування системи блискавкозахисту;
  •  ремонт сходів бокового і головного входу та влаштування дашка над ними;
  •  влаштування монолітного залізобетонного пандуса та огорожі пандуса.