Виховання - велика справа: воно вирішує долю дитини

Виховання - велика справа: воно вирішує долю дитини! Їм потрібні не повчання, а приклади, адже саме прикладами ми показуємо як правильно вчиняти в тій чи іншій ситуації.

Служба у справах дітей та КЗ «Центр надання соціальних послуг» Куликівської селищної ради постійно здійснюють обстеження сімей які опинилися у важких життєвих ситуаціях. Особливу увагу звертають на ті сім’ї у яких є діти, адже найбільш незахищеною і вразливою частиною суспільства є діти, і всі вони повністю залежать від дорослих.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Куликівської селищної ради, сьогодні саме розглядалися питання щодо належного виховання дітей у сім’ях та про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.