Відбулося позачергове засідання XX позачергової сесії VIII демократичного скликання Куликівської селищної ради

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу старости села, селища», у зв’язку з необхідністю приведення нормативних актів селищної ради у відповідність з нормами чинного законодавства та з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Куликівської територіальної громади, сьогодні відбулося позачергове засідання XX позачергової сесії VIII демократичного скликання Куликівської селищної ради.

Де було розглянуто питання порядку денного та прийнято відповідне рішення депутатським корпусом одноголосно:

«Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій»;  «Про утворення старостинських округів та затвердження Положення про старосту у новій редакції».

А саме утворити на території Куликівської селищної ради 4 (чотири) старостинських округи:

•  Артасівський старостинський округ з центром в с. Артасів, що складається з сіл Артасів та Могиляни;
  •  Великодорошівський старостинський округ з центром в с. Великий Дорошів, що складається з села Великий Дорошів та Малий Дорошів;
  •  Надичівський старостинський округ з центром в с. Надичі, що складається з сіл Надичі, Гребінці, Віднів, Сулимів, Нове село, Стронятин, Кошелів, Звертів;
  • Смереківський старостинський округ з центром в с. Смереків, що складається з сіл Смереків та Перемивки.