У Куликівській територіальній громаді тривають роботи над реалізацією проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік.

Завершено реалізацію проєкту місцевих ініціатив - «Капітальний ремонт системи димовидалення в Народному домі по вул. Городна, 2 в с. Костеїв» на суму 113,539 тис.грн, в тому числі обласний бюджет – 56,770 тис.грн, місцевий бюджет 32,926 тис. грн, кошти громади 14,284 тис.грн. та нефінансовий внесок 9,559 тис.грн.

Ремонтні роботи здійснив ФОП «Рак Орест Ігорович». Згідно проекту реалізовано:

• розбирання димових цегляних труб і лежаків в один канал;
  • прочищення вертикального димоходу з цегли;
  • штукатурення поверхнi димарiв;
  • прокладання повiтроводiв листової сталi;
  • прокладання коробiв пластикових;
  • прокладання iзольованих проводiв.

Завершено реалізацію проєкту - «Капітальний ремонт будівлі Народного дому по вул. Івана Франка, 43 в с. Гребінці» на суму 299,866 тис.грн, в тому числі обласний бюджет – 145 тис.грн, місцевий бюджет 77,866 тис. грн, кошти громади 35,622 тис.грн та не фінансовий внесок 41,378 тис.грн.

Ремонтні роботи здійснив ФОП «ПП Либідь». Згідно проєкту реалізовано:

• улаштування вертикальної гiдроiзоляцiї фундаментiв бітумною мастикою;
  • укладання трубопроводiв iз полiетиленових труб дiаметром 110 мм з гідравличним випробуванням;
  • улаштування прокладної гідроізоляції в один шар;
  • залито стяжку в середині Народного дому;
  • улаштування покриття з керамічних плиток;
  • штукатурення поверхонь стiн всерединi будівлі та фарбування.

Завершено реалізація соціально важливого проєкту обласного конкурсу місцевих ініціатив - «Капітальний ремонт приміщень загального користування із впровадженням енергозберігаючих технологій корпусу №1 Сулимівського ЗЗСО І-ІІ ст. по вул. Центральній, 7 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області». Загальна вартість проєкту складає 173,146 тис. грн, з яких кошти обласного бюджету – 80 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 48,200 тис. грн, спонсорські кошти – 10 тис. грн, фінансовий внесок громади – 20 тис. грн, нефінансовий внесок громади – 14,946 тис.грн.

Ремонтні роботи здійснив ФОП Козакевич Ірина Ростиславівна.

Згідно проєкту реалізовано:

• улаштування прокладної гідроiзоляцiї;
  • улаштування цементної стяжки;
  • улаштування покриттів з керамічних плиток;
  • установлення віконних зливів та замінна вікон;
  •  облицювання поверхонь стін керамiчними плитками;
  • установлення умивальникiв одиночних з пiдведенням холодної та гарячої води;
  • прокладання трубопроводiв каналізації;
  • прокладання трубопроводiв водопостачання.

Підходить до завершення реалізація проєкту – «Придбання інвентаря та обладнання для харчоблока Мервичівського ЗЗСО І-ІІ ступенів. Загальна вартість проекту складає 194,005 тис.грн, з яких кошти обласного бюджету – 90 тис. грн, кошти місцевого бюджету – 54,005 тис.грн, фінансовий внесок громади – 50 тис.грн. Роботи по закупці обладнання здійснює - ТОВ Євроторгсервіс .

Дякуємо Львівська обласна рада за надану таку можливість!