Топ-новини жовтня Куликівської селищної ради!!!

Топ-новини жовтня Куликівської селищної ради!!!

•  Бюджет за 10 місяців виконано на 106,6 відсотка. Забезпечено всі виплати.
  •  Залучено з початку року додатково з інших джерел 25,567 млн.грн на розвиток громади.
  •  Відремонтовано 900 м дороги С140675 Надичі-Малі-Підліски в межах села Надичі, на який виділено 2700,0 тис.грн коштів дорожнього фонду.
  • Придбано лабораторне обладнання для Куликівської міської поліклініки на суму 345,0 тис.грн, реалізоване в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької областей.
  •  Придбано трактор МТЗ-82 з навісним обладнанням для комунального підприємства «Куликівське УЖКГ», в рамках конкурсу проектів регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки на суму 946,005 тис.грн.
  •  Проведено поточний ремонт фасаду Народного дому с. Сулимів та поточний ремонт актового залу Народного дому с. Великий Дорошів.
  • Завершено капітальний ремонт приміщень загального користування корпусу № 1 Сулимівської ЗЗСО І-ІІ ступенів на суму 173,0 тис.грн в рамках конкурсу проектів місцевих ініціатив.
  •  Проведено видачу закуплених 144 комплектів учнівських парт та стільців (100 %) для учнів 1-х класів, які навчаються за державною програмою НУШ на суму 301,75 тис.грн.
  •  Здійснено прийом документів на всі види соціальних допомог, пільг субсидій та інших соціальних гарантій в кількості 184 заяви, оздоровлено 4 дітей.
  •  Проведено осінню акцію «За чисте довкілля», прибрано від сміття Звертівський ліс та придорожню смугу на дорозі Куликів-Звертів.